Orzeł Kcynia 9:0 LZS Iskra Samoklęski

• autor: Laares, 2014-03-14 18:00

nowa-galeria-5365732.jpg nowa-galeria-5365735.jpg nowa-galeria-5365738.jpg

ORZEŁ KCYNIA - ISKRA SAMOKLESKI DUŻE 9-0 (6-0)

W niedzielne, deszczowe popołudnie seniorzy kcyńskiego Orła rozegrali swój kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy rewanżowej A klasy. Do Kcyni zawitał zespół Iskry Samoklęski Duże, występujący w rozgrywkach B klasy. Od pierwszych minut meczu Orzeł ostro zaatakował zespół Iskry i na efekty w postaci bramki nie trzeba było długo czekać. Już w 8' spotkania Paweł Łukomski strzałem z około ośmiu metrów ulokował piłkę w bramce gości - asysta Maciej Poraj. Minute później Patryk Pokrzywiński zdobywa druga bramkę dla miejscowych - asysta Paweł Werner .W 19' Poraj strzela z około dwudziestu pięciu metrów,lecz piłka trafia w słupek bramki Iskry. Dokładne podanie Krystiana Antkowiaka w 21' na bramkę zamienia Pokrzywiński.W 25' spotkania po wrzutce z lewej strony boiska Poraja i główce Pokrzywińskiego pada kolejna bramka dla gospodarzy. Miejscowi byli cały czas w natarciu i tylko kwestią czasu były następne bramki.W 32' na listę strzelców wpisuje się Poraj,który strzałem z około szesnastu metrów nie dał szans bramkarzowi gości - asysta Pokrzywiński.Wynik do przerwy w 38'ustalił Pokrzywiński - asysta Szymon Wożniak. Po przerwie w 48' Poraj strzałem zza lini szesnastu metrów podwyższa wynik meczu. Przyjezdni próbowali zmniejszyć rozmiary porażki, lecz w tym meczu defensywa, oraz bramkarz Orła skutecznie odpierali ataki gości. W 55' Pokrzywiński zdobywa swoją kolejną bramkę, pokonując bramkarza Iskry strzałem z około dwunastu metrów.Goście mogli zdobyć honorową bramkę w 80', lecz bramkarz Orła Piotr Werner był na posterunku i nie dał się zaskoczyć. W 82'meczu wynik spotkania na 9-0 ustala ponownie Pokrzywiński - asysta Łukomski. Była to szósta bramka w tym spotkaniu Patryka Pokrzywińskiego.
- Wynik wysoki, lecz od wyniku cieszy bardziej gra zespołu, szczególnie w pierwszej połowie. Następny a zarazem ostatni sparing przed liga zagramy w sobotę z Czarnymi Nakło. Skład drużyny Orła - P.Werner,D.Sobota,P.Werner,S.Górecki,Sz.Wożniak,M.Poraj,K.Szala,P.Tafelski,K.Antkowiak,P.Łukomski,M.Jurek,R.Heftowicz.  Mecz sędziował - Łukasz Boiński.

Pogranicze - Orzeł 01.09.2013