ORZEŁ - BRZOZA 5 : 3

• autor: sebs1985, 2013-05-21 12:27

nowa-galeria-4518475.jpg nowa-galeria-4518476.jpg nowa-galeria-4518477.jpg

ORZEŁ KCYNIA - K.S BRZOZA 5-3 (3-2)

W niedzielne popołudnie seniorzy kcyńskiego Orła rozegrali kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek A klasy,grupy drugiej. Mecz zaczął się od strzału Filipa Marosza z dystansu,lecz piłka poszybowała nad bramka drużyny z Brzozy. Cztery minuty później Przemysław Toporowski uderzył z około dwudziestu metrów,strzał ten z trudem obronił bramkarz gości. Miejscowi wyszli na prowadzenie w 15' meczu po bramce Wojciecha Grabarskiego - asysta Patryk Pokrzywiński. Dwie minuty później Pokrzywiński uderzył piłkę głowa,lecz minimalnie obok bramki.Na drugą bramkę kibice czekali do 22',kiedy to Paweł Werner ładnym strzałem główką umieścił piłkę w bramce przyjezdnych - asysta Pokrzywiński. Akcje drużyny z Brzozy były również bardzo groźne. Bramkę kontaktową goście zdobyli w 32' po strzale samobójczym obrońcy gospodarzy,który nie zrozumiał się ze swym bramkarzem. Minute później strzał zawodnika Brzozy minimalnie minął światło bramki miejscowych.W 36'Paweł Werner uderzył piłkę głowa w słupek bramki Brzozy. Goście z Brzozy w 39' doprowadzili do wyrównania po spóźnionej interwencji bramkarza Orła.Nie podłamało to graczy z Kcyni,którzy za sprawa Przemysława Toporowskiego i jego atomowym uderzeniu objęli w 45' prowadzenie - asysta Grabarski.Piłkarze z Brzozy ruszyli z animuszem do odrobienia strat i ta sztuka udała się w 54'. Bardzo dobra interwencja popisał się kcyński bramkarz Piotr Werner w 63,broniąc groźny strzał zawodnika z Brzozy. W 73' meczu Toporowski dogrywa piłkę do Pokrzywińskiego,który z bliskiej odległości strzela bramkę.Minute później kcyński bramkarz broni groźny strzał z dystansu.Kropkę nad "i" gospodarze postawili w 76'gdy po wrzutce z rzutu rożnego Toporowskiego, bramkę po uderzeniu głowa zdobył Norbert Frydrych. Był to mecz walki przez całe 90 minut,goście ani myśleli stracić punkty w Kcyni.Natomiast nasza drużyna grała tylko o zwycięstwo,które premiuje nas cały czas w walce o utrzymanie.Za tydzień w niedziele czeka nas super ważny mecz w Orłowie,prawdopodobnie o być lub nie być w A klasie.

1-0 W.Grabarski-15',

2-0 Paweł Werner-22',

2-1 Samobójcza-32',

2-2 S.Sztuba-39',

3-2 P.Toporowski-45',

3-3 M.Chrzan-54',

4-3 P.Pokrzywiński-73',

5-3 N.Frydrych-76'

Zółte kartki - Sz.Bąkowski-37'(Brzoza),W.Grabarski-86'(Orzeł)

Skład Orła-P.Werner,D.Sobota,P.Werner,N.Frydrych,F.Marosz,W.Grabarski,P.Pokrzywiński(S.Pokrzywiński 88'),B.Zimny,P.Toporowski,M.Jurek,R.Heftowicz

Mecz sędziowali-Jarosław Klein-jako główny,oraz Bartosz Kosiak,Paweł Kowal.

Na meczu obecny był również obserwator z ramienia związku - Roman Kostrzewski z Bydgoszczy.

gwiazda - orzeł 1-4