Kolejna porażka. Gębice 4-0 Orzeł.

• autor: Laares, 2012-09-30 21:21

W niedziele w ósmej kolejce A klasy grupy II piłkarze Kcyńskiego Orła ponieśli porażkę w Gębicach z miejscowa Notecią. Orzeł po kilku porażkach z rzędu nie jechał do Gębic w roli faworyta. Były tylko marzenia o jak najmniejszej przegranej.

Początek meczu tradycyjnie bardzo słaby, bo już w 3' Jakub Łaganowski strzałem po ziemi z bliskiej odległości wyprowadza Noteć na prowadzenie. Dwie minuty później Krystian Kryszak popisuje się pięknym lobem z około dziesięciu metrów - no i jest w 5' 2:0 dla gospodarzy. Ataki gospodarzy zaczęły się mnożyć. Defensywa oraz bramkarz Orła w opałach byli praktycznie bez chwili przerwy. Goscie wyprowadzali sporadycznie kontrataki, które przy dobrej dyspozycji defensywy i bramkarza Noteci nie miały szans powodzenia. Gospodarze za sprawą Marcina Jankowskiego w 28' zdobyli trzecia bramkę.
> W drugiej części meczu trener Grabarski dokonał kilku zmian, czego efektem była lepsza gra zespołu. W 47' z rzutu wolnego strzelał Grabarski. Z dużymi kłopotami bramkarz gospodarzy broni ten strzał. Chwile później w opałach był bramkarz gości broniąc bardzo groźny strzał napastnika gospodarzy. Jednak w 68' musiał uznać wyższość Kryszaka, który zdobywa czwarta bramkę dla Noteci. Gospodarze do końca spotkania kontrolowali przebieg gry, stwarzając sobie jeszcze kilka okazji do zmiany wyniku. Lecz brakowało im skuteczności w wykończeniu akcji, bądź też na posterunku był bramkarz Orła.
> Przegraliśmy kolejny mecz, będąc tłem dla zespołu z Gębic. Chłopacy walczą, dając z siebie wszystko w każdym meczu. Tracimy bramki na początku meczu, później jest ciężko cokolwiek zrobić. Jest to ten sam zespól który wiosna był rewelacja, lecz teraz coś się zacięło, zablokowało. Lecz gramy dalej, wierząc iż zła karta się odwróci. Teraz w niedziele podejmujemy Dąb Bąkowo. Początek - 16:00.
> 1:0 Jakub Łaganowski - 3'
> 2:0 Krystian Kryszak - 5'
> 3:0 Marcin Jankowski - 28'
> 4:0 Krystian Kryszak - 68'
>
> Skład Kcynian: P. Werner, D. Sobota, P. Werner, S.Ćwiklinski (K. Płócienniczak 46'), P. Toporowski, P. Pokrzywinski (D.Płócienniczak 78'), M. Gawryszak (R.Heftowicz 32'), B. Polański, N. Frydrych, S. Pokrzywinski (S.Górecki 70')
> Mecz sędziowali: Jacek Jędrzejczak - jako główny, oraz Agnieszka Ryż , Piotr Pankowski jako asystenci.

PAŁUCZANKA ŻNIN - ORZEŁ KCYNIA