Sport.pl

Aktualności

Kolejne zwycięstwo trampkarzy.

• autor: Laares, 2012-09-16 01:52

W piątek 14.09. w drugiej kolejce ligi okręgowej trampkarze Kcyńskiego Orła wygrali bardzo wysoko w Janowcu z tamtejsza Spartą.

Trampkarze Orła nie zwalniają tempa. Tydzień temu wygrali 6:0 z Dębem, teraz zaaplikowali dziesięć bramek Sparcie na jej stadionie. Już w 44 sekundzie meczu Orzeł za sprawa Mikołaja Prybinskiego wyszedł na prowadzenie, który strzałem po ziemi w długi róg bramki nie dał szans bramkarzowi gospodarzy - asysta Dawid Hallas. Kcynianie nie zwalniają tempa i w 7' Dawid Hallas po rajdzie w polu karnym podwyższa rezultat. Minute później debiutujący w Orle Szymon Zawielak pięknym strzałem z około dwudziestu metrów pod poprzeczkę zdobywa trzecia bramkę dla gości. W 13' gospodarze za sprawą Dawida Wójcika i ładnym strzale zdobywają bramkę. Radość młodych piłkarzy Sparty nie trwała długo, gdyż następna akcja to bramka dla przyjezdnych. Strzał Zawielaka z ośmiu metrów trafia do bramki Sparty. Kcynianie nadal atakują bardzo groźnie. W 17' Maksym Tylicki zagrywa długa piłkę do Hallasa a ten będąc w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi gospodarzy. Chwile później Dawid Jeliński strzela minimalnie obok słupka bramki Sparty. Następna bramka dla Orła pada w 20' meczu, jej autorem jest Hallas - asysta Prybinski. Kilka minut później to Hallas zalicza asystę a bramkę w 25' zdobywa Prybinski. Kcynianie nie zwalniają tempa, czego efektem jest następna bramka strzelona przez Hallasa - asysta Prybinski.Gospodarze w 29' zdobywają swoja druga bramkę, na listę strzelców wpisał się ponownie Wójcik. W rewanżu Jeliński trafia w słupek bramki Sparty. Lecz trzy minuty później po solowej akcji kolejna bramkę dla Orła zdobywa Hallas. W 36' Prybinski dokładnie dogrywa do Hallasa a ten ustala wynik spotkania. W 62' po faulu na Hallasie sędzia dyktuje rzut karny dla Kcynian. Szanse strzelenia bramki dostał bramkarz Orła. Pojedynek bramkarzy wypadł korzystnie dla bramkarza Sparty, który obronił ten strzał. Wygrana naszych młodych piłkarzy jak najbardziej zasłużoną, przez większą cześć meczu byli strona dyktującą warunki gry na boisku w Janowcu. Cieszy druga wygrana z rzędu naszej drużyny.Oby tak dalej. Za tydzień w niedziele młodzi piłkarze Orła na swym stadionie będą musieli stawić czoła drużynie Noteci Łabiszyn. Początek meczu - 12.30
> 0:1 M.Prybinski - 1'
> 0:2 D.Hallas - 7'
> 0:3 Sz.Zawielak - 8'
> 1:3 D.Wójcik - 13'
> 1:4 Sz.Zawielak - 14'
> 1:5 D.Hallas - 17'
> 1:6 D.Hallas - 20'
> 1:7 M.Prybinski - 25'