Pech w doliczonym czasie. Orzeł 2-2 Gębice

• autor: Laares, 2012-05-13 20:00

W kolejnym swym ligowym pojedynku piłkarze Orła podejmowali w niedziele lidera rozgrywek Noteć Gębice.

orzel-2-2-gebice-3366609.jpg orzel-2-2-gebice-3366611.jpg orzel-2-2-gebice-3366614.jpg

Już w pierwszej akcji Noteć była bliska zdobycia bramki. Idealnej sytuacji na szczęście dla Kcynian nie wykorzystał napastnik gości,strzelając obok słupka bramki gospodarzy. W rewanżu w 4' Wojciech Grabarski strzelił z dystansu, lecz bramkarz gości był na posterunku. Noteć groźnie atakowała w tym fragmencie spotkania,chcąc szybko zdobyć bramkę. Lecz bramkarz oraz defensywa gospodarzy skutecznie odpierała te ataki. W 37' Grabarski dośrodkował z rzutu wolnego i Damian Wencel z bliskiej odległości zdobywa bramkę dla miejscowych. Noteć ruszyła do odrabiania strat. W 39'zawodnik gości znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy ,lecz golkiper Kcynia Piotr Werner wyszedł obronną ręką z tej potyczki. Druga cześć spotkania zaczęła się od naporu gości i .......kartkowania naszych zawodników przez arbitra tego spotkania. Na faule gości bardzo często zamykając oczy. Lecz to Orzeł w 48' po dośrodkowaniu Przemysława Toporowskiego i strzale Wojciecha Grabarskiego strzelił bramkę. Kontaktową bramkę Noteć strzeliła w 60' z rzutu wolnego. Od 75' Kcynianie graja w dziesięciu. Goście postawili wszystko na jedna szale, ruszając z impetem na bramkę miejscowych. W doliczanym czasie gry w zamieszaniu pod bramka Orła przytomnie zachował się gracz Noteci i zdobył wyrównująca bramkę.
Napędziliśmy liderowi sporo strachu stawiając mu twarde warunki gry. Bardzo obawialiśmy się tego spotkania. Trener Grabarski ustawił odpowiednia taktykę ,a nasi zawodnicy realizowali te założenia. Punkt z liderem musi cieszyć,lecz zabrakło 60 sekund do naszej wygranej. Brawa dla drużyny za walkę. Chłopacy zostawili dziś na boisku masę zdrowia. Jest to nasz piąty mecz z rzędu bez porażki. Osobny rozdział to sędziowie.Ręce opadają gdy się ogląda spotkanie gdzie kartkuje się tylko jedną drużynę. Faule gości były nie jednokrotnie ostre i brutalne. Lecz cóż z tego skoro panowie w czerni widzieli to inaczej.
> Obecny na meczu obserwator również łaskawym okiem obserwował prace sędziów. Brak słów.
> W środę gramy w Grochowiskach o 17:00.
> 1:0 Damian Wencel 37'
> 2:0 Wojciech Grabarski 48'
> 2:1 Krzysztof Kowalski 60'
> 2:2 Tomasz Wonorowski 91'
> Żółte kartki: Paweł Werner 43',Norbert Frydrych 52',Łukasz Czyż 60',Maksymilian Saganowski 65',Bartosz Polański 73'łukasz Czyż 75'( w konsekwencji czerwona),Filip Marosz 87'( wszyscy Orzeł )Szymon Moszkowicz 42',Krzysztof Kowalski 77' ( Noteć)
> Mecz sędziowali: Jarosz Bogdan - główny ,Radzik Sławomir,Damski Łukasz jako asystenci.
> skład Kcynian: P.Werner, D.Sobota, P.Werner, M.Saganowski, W.Grabarski ( P.Łukomski 68'), P.Toporowski (P.Wysocki 82', D.Wencel, Ł.Czyż, B.Polański, S.Górecki, N.Frydrych

trampkarze