19.kolejka - Porażka w Jeziorach Wielkich

• autor: orzel_kcynia, 2012-04-17 18:45

W niedziele 15 kwietnia Orzeł rozegrał kolejny ligowy mecz. Z dalekiego wyjazdu zawodnikom z Kcyni nie udało się przywieść punktów,tak bardzo potrzebnych.

Gospodarze już w pierwszej akcji oddali groźny strzał nad bramka Kcynian. Minute później to Orzeł był bliski zdobycia bramki, lecz zabrakło precyzji w wykończeniu akcji. W 39' gospodarze wychodzą na prowadzenie strzelając bramkę z bliskiej odległości głowa.W tej części gry Orzeł miał trzy stuprocentowe okazje do zdobycia bramki, lecz na przeszkodzie stanął kapitalnie broniący bramkarz Pogranicza. W drugiej części gry Kcynianie ruszyli z impetem na bramkę gospodarzy. Grający z wiatrem piłkarze Pogranicza mieli również swoje sytuacje do strzelenia bramki. Kcynianie natomiast wypracowali sobie kilka sytuacji bramkowych, lecz skuteczność nie była dziś mocna stroną.  Druga bramka to strzał życia zawodnika gospodarzy. Piłka uderzona z około trzydziestu metrów , niesiona dodatkowo przez wiatr wpadła pod sama poprzeczkę zespołu z Kcyni. Orzeł atakował, lecz brakowało precyzji w wykończenie akcji, bądź też bramkarz gospodarzy ratował sytuacje. Przegraliśmy bardzo ważny mecz. Gdyby dawano punkty za niewykorzystane sytuacje bramkowe, to z pewnością pojechałyby one do Kcyni. Szkoda straconych punktów, które były w naszym zasięgu. Lecz po raz kolejny sprawdziła się stara maksyma - wygrywa ten kto strzela bramki.

Za tydzień w niedziele o 17:00 gramy w Kcyni z Cukrownikiem Tuczno. Bedzie to kolejny mecz o wszystko.

Skład Orła:P.Werner,D.Sobota,P.Werner,D.Płócienniczak,P.Wysocki,D.Wencel,W.Grabarski ( S.Górecki 73'),P.Pokrzywinski,N.Frydrych ( A.Nowacki 63'),P.Łukomski ( M.Jurek 80'),F.Marosz ( M.Saganowski 46')

Żółte kartki: D.Sobota - 33', A.Nowacki - 82'(Orzeł)oraz M.Budny - 71' Pogranicze.

Bramki:

1:0 Niemczewski Dawid - 39'