Sport.pl

Aktualności

Orzeł 3:0 Grochowiska

• autor: orzel_kcynia, 2011-10-11 19:16

W niedziele Orzeł na własnym stadionie podejmował zespół z Grochowisk. Zarówno jedni jak i drudzy potrzebują punktów,lecz z tego pojedynku zwycięsko wyszedł Kcyński Orzeł pokonując pewnie...

W niedziele Orzeł na własnym stadionie podejmował zespół z Grochowisk. Zarówno jedni jak i drudzy potrzebują punktów,lecz z tego pojedynku zwycięsko wyszedł Kcyński Orzeł pokonując pewnie gości 3:0. Już w czwartej minucie Saganowski strzelił groźnie nad poprzeczka gości. Kcynianie atakowali groźnie i po jednej z takich akcji w 13 minucie Toporowski precyzyjnie dogrywa piłkę do Patryka Pokrzywinskiego a ten pokonuje bramkarza z Grochowisk. Goscie ruszyli do odrabiania strat i w 15 minucie po błędzie naszego obrońcy bardzo dobrym strzałem popisał się napastnik przyjezdnych ,lecz nasz bramkarz obronił ten strzał w kapitalnym stylu. Do przerwy Kcynianie jeszcze kilka razy zagrozili bramce gości,lecz wynik nie uległ zmianie. Goscie w tej części byli bezradni wobec dobrze grających Kcynian. Druga cześć spotkania zaczęła się od strzału naszego zawodnika w słupek. W 53 minucie ponownie Toporowski dokładnie zagrywa do Patryka Pokrzywinskiego a ten dokładnym strzałem zdobywa druga bramkę dla Orła. Zespół z Grochowisk próbował zmniejszyć rozmiary porażki lecz nasza defensywa oraz bramkarz graja pewnie nie pozwalając na wiele gościom. Orzeł z minuty na minute się rozkręcał i uwieńczeniem dobrej gry była trzecia bramka, która po podaniu Góreckiego zdobył Przemysław Toporowski. Kcynianie do końca spotkania kontrolowali przebieg gry i przy lepiej ustawionych celownikach mogli zdobyć kolejne bramki. Wygraliśmy ten ważny mecz zasłużenie, będąc w przekroju całego meczu zespołem dużo lepszym. Goscie muszą być zadowoleni iż przegrali tylko różnica trzech bramek. Za tydzien udajemy się na arcy ciężki mecz do Kościelca ,gdzie nasza formę sprawdzi lider rozgrywek.
   1:0 Patryk Pokrzywinski 13'
   2:0 Patryk Pokrzywinski 53'
   3:0 Przemysław Toporowski 75'
  Skład Kcynian: B.Matuszak,K.Płócienniczak,P.Wysocki,M.Saganowski,P.Werner(A.Michalski 83'),P.Toporowski,D.Wencel,S.Górecki(S.Pokrzywinski 78'),Ĺ�.Czyż(R.Stachowiak 73'),P.Pokrzywinski,D.Płócienniczak(S.Cwiklinski 87')
  Zółte kartki: Ł.Czyż 60'oraz R.Stachowiak 82'.
  Trener: Wojciech Grabarski
   Kierownik zespołu: Andrzej Stachowiak