0-3 Tomasz Witkowski 60'
0-4 Łukasz Janicki 70'
1-4 Patryk Pokrzywinski 75'
Skład Kcynian: P.Werner,K.Płócienniczak,D.Płócienniczak,T.Kurdelski,S.Górecki,W.Grabarski,N.Frydrych,P.Pokrzywinski,M.Saganowski,P.Łukomski,T.Andrzejewski.
Po przerwie trener dokonał siedmiu zmian: S.Pokrzywinski,D.Nowicki,M.Jurek,R.Stachowiak,O.Król,M.Melerowicz,B.Matuszak (bramkarz)
Mecz sędziował:Tomasz Plaskaty
W swym drugim sparingu seniorzy "Orła" Kcynia podejmowali w sobotę na swoim stadionie Występujący w lidze okręgowej zespół Brzysko Rolu. Należy przypomnieć iż w wiosennym sparingu Kcynianie ulegli aż 0:10.
Mecz zaczął się od obustronnych ataków i w 7' sędzia podyktował rzut karny dla Brzysko-Rolu za zagranie ręką naszego zawodnika w polu karnym, lecz nasz bramkarz dobrze interweniował . W 13' nasz bramkarz broni groźny strzał napastnika gości,natomiast dziesięć minut później goście trafiają w poprzeczkę naszej bramki i z dobitki piłkę pakuje do siatki M. Grochowski. Natomiast Orzeł odgryzł się bardzo dobrym strzałem z rzutu wolnego który broni z trudem bramkarz gości.Pierwsza cześć meczu była bardzo wyrównana i nie było widać różnicy jednej klasy rozgrywkowej. W drugiej części meczu nastąpiły zmiany w naszym zespole i goście zaczęli przeważać W 56' strzał naszego zawodnika trafia w poprzeczkę a piłka przekroczyła linie bramkowa gości, lecz sędzia nie uznał bramki. Drużyna gości zaczęła przeważać i zdobyła kolejne bramki.Sparing przegrany, lecz z gry naszej drużyny trzeba być zadowolonym. Orzeł zagrał dobry mecz i widać iż zespół jest na dobrej drodze do zbudowania optymalnej formy na ligę.

• Komentarzy [33]
  • czytano: [1302]

autor: ~obserwator 2011-07-24 00:11:28

avatar hmm 2 połowa tragedia, ale właściwie sami juniorzy. stachowiak lepiej w obronie niż w ataku, śmieszyło mnie, że idzie akcja od 16 brzyskorolu a napastnicy w tym czasie wodę piją, prawą stroną graliście tylko nie wiem czemu. młody bramkarz też dał radę a piotr wiadomo klasa. lewa strona dramat ale ozi nie miał piłek a obrońca chyba też juniorek. ogólnie widać że gra się klei.

autor: ~kibic z Brześcia 2011-07-24 01:30:06

avatar karnego wykonywał Siatka i obronił bramkarz Orła, Grochowski strzelił po rzucie rożnym

autor: ~andrzej63-46 2011-07-24 09:58:31

avatar W drugiej połowie było siedem zmian. Młody bramkarz zagrał pierwszy raz.Jest juniorem.Optymalna jedenastka zagra dopiero w sparingu tydzien przed liga w Szamocinie.Wszystko idzie w dobra stronę.Cierpliwości.

autor: ~andrzej63-46 2011-07-24 10:02:17

avatar W środę o 17:15 wyjazd na sparing do Złotnik Kujawskich. Szczegóły w poniedziałek na treningu.

autor: ~kibic orła 2011-07-24 14:17:53

avatar Piotrek klasa jak zawsze,sebastian górecki i trener srodek ładnie,max na boku tez dobrze,karol tez jak zwykle na stoperze dobrze pokrzywa w drugiej połowie na ataku i dwie bramki..jednej nie uznał ale była bo odbiła się za linia ale nie widział,no i młodzi dawid i iten na ataku w pierwszej daja rade:P reszta słaby mecz..ogólnie wynik mógł byc lepszy bo sytuacje były ale i tak gra zadowalająca:P

autor: ~kibic orła 2011-07-24 14:21:14

avatar powoli robi się dobra ekipa..z tego co słyszałem i widze kilku wartosciowych zawodników jeszcze nie ma..pozdro i powodzenia w środe:D

autor: ~... 2011-07-24 15:13:01

avatar ja ten młody w pierwszej połowie dawał radę to ja jestem chyba ślepy

autor: ~anonim 2011-07-24 19:21:26

avatar śmiechu warte :) jedna sytuacja i się podniecacie? :)

autor: ~,,,,, 2011-07-24 23:19:43

avatar śmiechu warty to Ty jesteś :)

autor: ~kibic 2011-07-24 23:29:08

avatar a wroci ktos jeszcze?moze ci z wgrowca ten z tatuazem dobrze gral i ten drugi

autor: ~kibic... 2011-07-25 01:15:43

avatar jedna sytuacja idioto??chyba na meczu nie byłeś!!! brzysko był lepszy ale swoje sytuacje były i uwierz że nie jedna ani dwie pacanie

autor: ~obserwator 2011-07-25 10:28:48

avatar to by bylo dobre posunieci jakby wrocili.byloby wzmocnienie i moz awans.przynajmneij by walczyli bo takch ich pamietam

autor: ~anonim 2011-07-25 12:14:24

avatar awans? buuuuhahaha śmiechu warte hahaha lepiej o spadek się martwcie, jedynie z kozami wygracie

autor: ~kibic 2011-07-26 15:09:30

avatar anonim puknij się w główke...jestes burakiem i jak masz pisac takie komenty to wg nie pisz...nie ten poziom jak dla ciebie frajerze pewnie z jakiejś wiochy

autor: ~anonim 2011-07-26 16:14:41

avatar frajer to twój stary

autor: ~kibic 2011-07-26 23:25:17

avatar i twoja stara leszczu buhahaha

autor: ~zawodnik 2011-07-27 03:33:53

avatar Jak macie się wyzywać i kłócić na tej stronie to lepiej wcale nie piszcie komentarzy,a jeśli już chcecie oceniać drużyne i zawodników za gre to podpiszcie się albo wpadnijcie kiedyś na trening i pokażcie co potraficie...bo z tych komentarzy wynika że mamy samych najlepszych piłkarzy w kcyni i w okolicach którzy boją sie podpisać pod komentarzem tylko potrafia krytykowac naszego orzełka...

autor: ~zawodnik 2011-07-27 03:40:36

avatar albo może dogadajcie się jakoś i jeśli jesteście naprawde lepsi od nas bo z komentów tak wynika to stwórzcie drużyne B w Kcyni i pokażcie to na boisku a nie w tych anonimowych durnych komentarzach..Może awansujecie wy do 5 ligi skoro nas przekreślacie i krytykujecie...a co do piłkarzy z innych klubów którzy też tu wystawiają komenty z krytyką-ZAPRASZAMY OD 13 SIERPNIA NA BOISKO wtedy wszystko się

autor: ~zawodnik 2011-07-27 03:41:45

avatar okaże... POZDRO DLA SWOICH

autor: ~piast 2011-07-27 20:58:12

avatar piast 6;3 kcynia i zadnych prognostyk na awans;D gracie poziom kruszy ktora spadla... a bramki to strzelil sobie nasz bramkarz a nie wy xdrn

autor: ~Kibol 2011-07-27 21:00:34

avatar Baty od PIASTA!!!Przegraliśmy 7 : 3 .

autor: ~REX 2011-07-27 21:04:57

avatar Nie można porównywać ORŁA doKruszy!!!Orzeł strzelił PIASTOWI 3 bramki!!To problem Piasta.W kazdym meczu tracą conajmniej 3 bramki.PIAST musi się wzmocnic w obronie bo za duąo traci bramek!!!!!!!!!!!!

autor: ~piast 2011-07-27 22:04:41

avatar temu co wpusicl 3 bramki juz zarzad podziekowal za gre w Pieście.. a obrona jest zajebitsa, przyklad 1 polowa.. do przrewy 5:0.. pozniej mziany i firana w bramce;d

autor: ~kibol 2011-07-27 22:15:20

avatar bramki faja, łukomski i ozi. pierwsi dwaj juniuorzy. nimi chcecie awansować?

autor: ~zawodnik 2011-07-27 22:28:54

avatar to był sparing w środku tygodnia wy graliście w optymalnym składzie a u nas praktycznie na lige bedzie inny skład wiec czym tu sie cieszyć piast? na moje graliscie dobrze ale szału w 5 nie zrobicie pozdro

autor: ~zawodnik2 2011-07-27 22:40:15

avatar Podsumowując mecz z Piastem można powiedzieć, że było średnio,ale na pewno mogło być lepiej. Dwie pierwsze stracone bramki to indywidualne błędy naszych zawodników. Do tego dodajmy dwa karne z rękawa i robi się remis. Fakt że bramkarz Piasta się nie popisał ale to nie zmienia walki i ambicji naszych chłopaków. Druga połowa wygrana 3-2 dla nas. Pozdrawiam wszystkich fanów!rn

autor: ~Robin 2011-07-28 10:16:23

avatar Kibol!rnNaśmiewasz się z juniorów, czy sugerujesz, że nie potrafią grać ?

autor: ~kibol 2011-07-28 11:21:29

avatar sugeruję, że lepiej żeby napastnicy seniorów się obudzili a nie juniorzy ich wyręczali

autor: ~Robin 2011-07-28 13:01:12

avatar No cóż, zdarza się... Ważne, że ktoś strzela!

autor: ~kibic 2011-07-28 16:41:06

avatar kibol napastnicy??Toporka jeszcze nie ma jak widac a pokrzywa grał 26 min z tego co wiem kontuzja..wiec juniorzy grali i strzelili...ozi napastnik seniorów i strzelił wiec o co ci chodzi???

autor: ~kibol 2011-07-28 19:05:50