MLKS Orzeł Kcynia - strona oficjalna

Strona klubowa

Language

tekst tekst tekst tekst

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 236, wczoraj: 202
ogółem: 986 929

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Legia Strzelce 2:2 Hermes Radłowo zobacz ›
GLZS Olimpia Dąbrowa 1:4 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
Spójnia Białe Błota 4:2 LZS Jadowniki zobacz ›
Orzeł Kcynia 0:3 LZS Grochowiska zobacz ›
Fala Głogówiec 1:4 Promień Szczepanowo zobacz ›
Promień Szczepanowo 1:5 Pogoń II Mogilno zobacz ›
LZS Grochowiska 19:0 Fala Głogówiec zobacz ›
LZS Jadowniki 3:0 Orzeł Kcynia zobacz ›
LZS Kościelec Kujawski 2:3 Spójnia Białe Błota zobacz ›
Legia Strzelce 0:4 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
GLZS Olimpia Dąbrowa 2:3 Hermes Radłowo zobacz ›
Spójnia Białe Błota 4:0 Legia Strzelce zobacz ›
Orzeł Kcynia 2:5 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
Fala Głogówiec 3:7 LZS Jadowniki zobacz ›
Pogoń II Mogilno 1:5 LZS Grochowiska zobacz ›
Hermes Radłowo 1:3 Promień Szczepanowo zobacz ›
LZS Jadowniki 5:0 Pogoń II Mogilno zobacz ›
LZS Kościelec Kujawski 9:0 Fala Głogówiec zobacz ›
Legia Strzelce 3:0 Orzeł Kcynia zobacz ›
GLZS Olimpia Dąbrowa 0:7 Spójnia Białe Błota zobacz ›
Spójnia Białe Błota 7:2 Hermes Radłowo zobacz ›
Orzeł Kcynia 2:2 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
Fala Głogówiec 0:2 Legia Strzelce zobacz ›
Pogoń II Mogilno 3:3 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
Promień Szczepanowo 4:3 LZS Grochowiska zobacz ›
Hermes Radłowo 2:1 LZS Grochowiska zobacz ›
LZS Jadowniki 3:0 Promień Szczepanowo zobacz ›
Legia Strzelce 4:1 Pogoń II Mogilno zobacz ›
GLZS Olimpia Dąbrowa 3:0 Fala Głogówiec zobacz ›
Spójnia Białe Błota 12:0 Orzeł Kcynia zobacz ›
Orzeł Kcynia 3:4 Hermes Radłowo zobacz ›
Fala Głogówiec 2:5 Spójnia Białe Błota zobacz ›
Pogoń II Mogilno 0:1 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
Promień Szczepanowo 1:2 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
LZS Grochowiska 2:5 LZS Jadowniki zobacz ›
Hermes Radłowo 2:5 LZS Jadowniki zobacz ›
LZS Kościelec Kujawski 3:3 LZS Grochowiska zobacz ›
Legia Strzelce 3:1 Promień Szczepanowo zobacz ›
Spójnia Białe Błota 3:0 Pogoń II Mogilno zobacz ›
Orzeł Kcynia 3:1 Fala Głogówiec zobacz ›
Fala Głogówiec 2:5 Hermes Radłowo zobacz ›
Pogoń II Mogilno 2:4 Orzeł Kcynia zobacz ›
Promień Szczepanowo 3:0 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
LZS Grochowiska 4:5 Legia Strzelce zobacz ›
LZS Jadowniki 5:3 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
10  Hermes Radłowo 2:3 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
10  Legia Strzelce 2:0 LZS Jadowniki zobacz ›
10  GLZS Olimpia Dąbrowa 3:4 LZS Grochowiska zobacz ›
10  Spójnia Białe Błota 7:1 Promień Szczepanowo zobacz ›
10  Fala Głogówiec 0:3 Pogoń II Mogilno zobacz ›
11  Pogoń II Mogilno 0:5 Hermes Radłowo zobacz ›
11  LZS Grochowiska 2:6 Spójnia Białe Błota zobacz ›
11  LZS Jadowniki 4:1 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
11  LZS Kościelec Kujawski 4:2 Legia Strzelce zobacz ›
11  2017-11-05 Promień Szczepanowo 3:3 Orzeł Kcynia zobacz ›
12  Hermes Radłowo 1:4 Legia Strzelce zobacz ›
12  LZS Kościelec Kujawski 0:2 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
12  LZS Jadowniki 2:2 Spójnia Białe Błota zobacz ›
12  LZS Grochowiska 3:2 Orzeł Kcynia zobacz ›
12  Promień Szczepanowo 6:1 Fala Głogówiec zobacz ›
13  Pogoń II Mogilno 0:1 Promień Szczepanowo zobacz ›
13  Fala Głogówiec 1:2 LZS Grochowiska zobacz ›
13  Orzeł Kcynia 2:4 LZS Jadowniki zobacz ›
13  Spójnia Białe Błota 1:1 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
13  GLZS Olimpia Dąbrowa 1:3 Legia Strzelce zobacz ›
14  Hermes Radłowo 2:1 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
14  Legia Strzelce 1:2 Spójnia Białe Błota zobacz ›
14  LZS Kościelec Kujawski 5:0 Orzeł Kcynia zobacz ›
14  LZS Jadowniki 12:0 Fala Głogówiec zobacz ›
14  LZS Grochowiska 5:1 Pogoń II Mogilno zobacz ›
15  Promień Szczepanowo 0:0 Hermes Radłowo zobacz ›
15  Pogoń II Mogilno 0:3 LZS Jadowniki zobacz ›
15  Fala Głogówiec 0:4 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
15  Orzeł Kcynia 2:3 Legia Strzelce zobacz ›
15  Spójnia Białe Błota 8:1 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
16  Hermes Radłowo 1:2 Spójnia Białe Błota zobacz ›
16  Legia Strzelce 12:0 Fala Głogówiec zobacz ›
16  LZS Kościelec Kujawski 5:0 Pogoń II Mogilno zobacz ›
16  LZS Grochowiska 5:3 Promień Szczepanowo zobacz ›
16  2018-05-06 GLZS Olimpia Dąbrowa 5:0 Orzeł Kcynia zobacz ›
17  LZS Grochowiska 2:0 Hermes Radłowo zobacz ›
17  Promień Szczepanowo 1:5 LZS Jadowniki zobacz ›
17  Pogoń II Mogilno 0:6 Legia Strzelce zobacz ›
17  Fala Głogówiec 2:5 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
17  2018-05-13 Orzeł Kcynia 0:3 Spójnia Białe Błota zobacz ›
18  Spójnia Białe Błota Fala Głogówiec 17:00
18  GLZS Olimpia Dąbrowa Pogoń II Mogilno 17:00
18  LZS Kościelec Kujawski Promień Szczepanowo 17:00
18  LZS Jadowniki LZS Grochowiska 17:00
18  2018-05-19 Hermes Radłowo Orzeł Kcynia 16:00
19  LZS Jadowniki Hermes Radłowo 17:00
19  LZS Grochowiska LZS Kościelec Kujawski 17:00
19  Promień Szczepanowo Legia Strzelce 17:00
19  Pogoń II Mogilno Spójnia Białe Błota 17:00
19  Fala Głogówiec Orzeł Kcynia 17:00
20  Hermes Radłowo Fala Głogówiec 17:00
20  Orzeł Kcynia Pogoń II Mogilno 17:00
20  GLZS Olimpia Dąbrowa Promień Szczepanowo 17:00
20  Legia Strzelce LZS Grochowiska 17:00
20  LZS Kościelec Kujawski LZS Jadowniki 17:00
21  LZS Kościelec Kujawski Hermes Radłowo 17:00
21  LZS Jadowniki Legia Strzelce 17:00
21  LZS Grochowiska GLZS Olimpia Dąbrowa 17:00
21  Promień Szczepanowo Spójnia Białe Błota 17:00
21  Pogoń II Mogilno Fala Głogówiec 17:00
22  Hermes Radłowo Pogoń II Mogilno 17:00
22  Orzeł Kcynia Promień Szczepanowo 12:00
22  Spójnia Białe Błota LZS Grochowiska 17:00
22  GLZS Olimpia Dąbrowa LZS Jadowniki 17:00
22  Legia Strzelce LZS Kościelec Kujawski 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-04 Orzeł Kcynia TSK Orzeł Osiek 14:00
2018-03-11 Orzeł Kcynia 3:0 Orion Dziewierzewo zobacz ›
2018-03-18 Orzeł Kcynia Victoria Bydgoszcz 13:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Losowa galeria

noteć 2-0 orzeł
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

Orzeł KcyniaSpójnia Białe Błota
Orzeł Kcynia 0:3 Spójnia Białe Błota
2018-05-13, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Spójnia Białe Błota - Fala Głogówiec
GLZS Olimpia Dąbrowa - Pogoń II Mogilno
LZS Kościelec Kujawski - Promień Szczepanowo
LZS Jadowniki - LZS Grochowiska
Hermes Radłowo - Orzeł Kcynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
LZS Grochowiska 2:0 Hermes Radłowo
Promień Szczepanowo 1:5 LZS Jadowniki
Pogoń II Mogilno 0:6 Legia Strzelce
Fala Głogówiec 2:5 GLZS Olimpia Dąbrowa
Orzeł Kcynia 0:3 Spójnia Białe Błota

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Reklama

 

 



 

 

Prawa autorskie

  Page copy protected against web site content infringement by Copyscape

Zczuba.tv