MLKS Orzeł Kcynia - strona oficjalna

Strona klubowa

Language

tekst tekst tekst tekst

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 60
ogółem: 938 142

statystyki szczegółowe

Sport.pl

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Hermes Radłowo 5:3 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
GLZS Olimpia Dąbrowa 0:3 Pałuczanka Żnin zobacz ›
Orion Dziewierzewo 2:2 LZS Jadowniki zobacz ›
LZS Wielowieś 3:6 LZS Grochowiska zobacz ›
Pogoń II Mogilno 0:2 KP Brzyskorzystewko zobacz ›
2016-08-28 Orzeł Kcynia 2:0 Promień Szczepanowo zobacz ›
LZS Kościelec Kujawski 1:2 KP Brzyskorzystewko zobacz ›
Promień Szczepanowo 0:4 Pogoń II Mogilno zobacz ›
LZS Jadowniki 4:0 LZS Wielowieś zobacz ›
Pałuczanka Żnin 2:1 Orion Dziewierzewo zobacz ›
Hermes Radłowo 10:3 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
2016-09-04 LZS Grochowiska 0:2 Orzeł Kcynia zobacz ›
GLZS Olimpia Dąbrowa 4:1 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
Orion Dziewierzewo 1:2 Hermes Radłowo zobacz ›
LZS Wielowieś 0:10 Pałuczanka Żnin zobacz ›
Pogoń II Mogilno 4:2 LZS Grochowiska zobacz ›
KP Brzyskorzystewko 3:0 Promień Szczepanowo zobacz ›
2016-09-11 Orzeł Kcynia 2:4 LZS Jadowniki zobacz ›
LZS Kościelec Kujawski 5:1 Promień Szczepanowo zobacz ›
LZS Grochowiska 0:3 KP Brzyskorzystewko zobacz ›
LZS Jadowniki 5:0 Pogoń II Mogilno zobacz ›
Hermes Radłowo 6:1 LZS Wielowieś zobacz ›
GLZS Olimpia Dąbrowa 2:2 Orion Dziewierzewo zobacz ›
2016-09-17 Pałuczanka Żnin 2:1 Orzeł Kcynia zobacz ›
Orion Dziewierzewo 3:0 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
LZS Wielowieś 0:5 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
Pogoń II Mogilno 1:3 Pałuczanka Żnin zobacz ›
KP Brzyskorzystewko 7:1 LZS Jadowniki zobacz ›
Promień Szczepanowo 0:2 LZS Grochowiska zobacz ›
2016-09-25 Orzeł Kcynia 3:0 Hermes Radłowo zobacz ›
LZS Kościelec Kujawski 3:0 LZS Grochowiska zobacz ›
LZS Jadowniki 3:0 Promień Szczepanowo zobacz ›
Pałuczanka Żnin 4:0 KP Brzyskorzystewko zobacz ›
Hermes Radłowo 3:0 Pogoń II Mogilno zobacz ›
2016-10-02 GLZS Olimpia Dąbrowa 1:3 Orzeł Kcynia zobacz ›
2016-10-02 Orion Dziewierzewo 8:2 LZS Wielowieś zobacz ›
LZS Wielowieś 1:2 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
Pogoń II Mogilno 3:3 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
KP Brzyskorzystewko 1:2 Hermes Radłowo zobacz ›
Promień Szczepanowo 0:11 Pałuczanka Żnin zobacz ›
LZS Grochowiska 1:3 LZS Jadowniki zobacz ›
2016-10-09 Orzeł Kcynia 5:0 Orion Dziewierzewo zobacz ›
LZS Kościelec Kujawski 1:3 LZS Jadowniki zobacz ›
Pałuczanka Żnin 5:0 LZS Grochowiska zobacz ›
Hermes Radłowo 8:0 Promień Szczepanowo zobacz ›
GLZS Olimpia Dąbrowa 1:2 KP Brzyskorzystewko zobacz ›
Orion Dziewierzewo 3:0 Pogoń II Mogilno zobacz ›
2016-10-16 LZS Wielowieś 4:4 Orzeł Kcynia zobacz ›
Pogoń II Mogilno 1:3 LZS Wielowieś zobacz ›
KP Brzyskorzystewko 10:2 Orion Dziewierzewo zobacz ›
Promień Szczepanowo 0:4 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
LZS Grochowiska 2:0 Hermes Radłowo zobacz ›
LZS Jadowniki 1:1 Pałuczanka Żnin zobacz ›
2016-10-23 Orzeł Kcynia 3:3 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
10  LZS Kościelec Kujawski 1:7 Pałuczanka Żnin zobacz ›
10  Hermes Radłowo 2:3 LZS Jadowniki zobacz ›
10  GLZS Olimpia Dąbrowa 3:0 LZS Grochowiska zobacz ›
10  Orion Dziewierzewo 8:0 Promień Szczepanowo zobacz ›
10  LZS Wielowieś 3:3 KP Brzyskorzystewko zobacz ›
10  2016-10-29 Orzeł Kcynia 11:0 Pogoń II Mogilno zobacz ›
11  Pogoń II Mogilno 1:3 LZS Kościelec Kujawski zobacz ›
11  Promień Szczepanowo 2:5 LZS Wielowieś zobacz ›
11  LZS Grochowiska 1:5 Orion Dziewierzewo zobacz ›
11  LZS Jadowniki 6:3 GLZS Olimpia Dąbrowa zobacz ›
11  Pałuczanka Żnin 1:1 Hermes Radłowo zobacz ›
11  2016-11-06 KP Brzyskorzystewko 0:3 Orzeł Kcynia zobacz ›
12  LZS Kościelec Kujawski Hermes Radłowo 17:00
12  Pałuczanka Żnin GLZS Olimpia Dąbrowa 17:00
12  LZS Jadowniki Orion Dziewierzewo 17:00
12  LZS Grochowiska LZS Wielowieś 17:00
12  Promień Szczepanowo Orzeł Kcynia 16:00
12  KP Brzyskorzystewko Pogoń II Mogilno 17:00
13  KP Brzyskorzystewko LZS Kościelec Kujawski 17:00
13  Pogoń II Mogilno Promień Szczepanowo 17:00
13  Orzeł Kcynia LZS Grochowiska 11:00
13  LZS Wielowieś LZS Jadowniki 17:00
13  Orion Dziewierzewo Pałuczanka Żnin 17:00
13  GLZS Olimpia Dąbrowa Hermes Radłowo 17:00
14  LZS Kościelec Kujawski GLZS Olimpia Dąbrowa 17:00
14  Hermes Radłowo Orion Dziewierzewo 17:00
14  Pałuczanka Żnin LZS Wielowieś 17:00
14  LZS Jadowniki Orzeł Kcynia 16:00
14  LZS Grochowiska Pogoń II Mogilno 17:00
14  Promień Szczepanowo KP Brzyskorzystewko 17:00
15  Promień Szczepanowo LZS Kościelec Kujawski 17:00
15  KP Brzyskorzystewko LZS Grochowiska 17:00
15  Pogoń II Mogilno LZS Jadowniki 17:00
15  Orzeł Kcynia Pałuczanka Żnin 17:00
15  LZS Wielowieś Hermes Radłowo 17:00
15  Orion Dziewierzewo GLZS Olimpia Dąbrowa 17:00
16  LZS Kościelec Kujawski Orion Dziewierzewo 17:00
16  GLZS Olimpia Dąbrowa LZS Wielowieś 17:00
16  Hermes Radłowo Orzeł Kcynia 16:00
16  Pałuczanka Żnin Pogoń II Mogilno 17:00
16  LZS Jadowniki KP Brzyskorzystewko 17:00
16  LZS Grochowiska Promień Szczepanowo 17:00
17  LZS Grochowiska LZS Kościelec Kujawski 17:00
17  Promień Szczepanowo LZS Jadowniki 17:00
17  KP Brzyskorzystewko Pałuczanka Żnin 17:00
17  Pogoń II Mogilno Hermes Radłowo 17:00
17  Orzeł Kcynia GLZS Olimpia Dąbrowa 12:00
17  LZS Wielowieś Orion Dziewierzewo 12:00
18  LZS Kościelec Kujawski LZS Wielowieś 17:00
18  Orion Dziewierzewo Orzeł Kcynia 14:00
18  GLZS Olimpia Dąbrowa Pogoń II Mogilno 17:00
18  Hermes Radłowo KP Brzyskorzystewko 17:00
18  Pałuczanka Żnin Promień Szczepanowo 17:00
18  LZS Jadowniki LZS Grochowiska 17:00
19  LZS Jadowniki LZS Kościelec Kujawski 17:00
19  LZS Grochowiska Pałuczanka Żnin 17:00
19  Promień Szczepanowo Hermes Radłowo 17:00
19  KP Brzyskorzystewko GLZS Olimpia Dąbrowa 17:00
19  Pogoń II Mogilno Orion Dziewierzewo 17:00
19  Orzeł Kcynia LZS Wielowieś 12:00
20  LZS Kościelec Kujawski Orzeł Kcynia 14:00
20  LZS Wielowieś Pogoń II Mogilno 17:00
20  Orion Dziewierzewo KP Brzyskorzystewko 17:00
20  GLZS Olimpia Dąbrowa Promień Szczepanowo 17:00
20  Hermes Radłowo LZS Grochowiska 17:00
20  Pałuczanka Żnin LZS Jadowniki 17:00
21  Pałuczanka Żnin LZS Kościelec Kujawski 17:00
21  LZS Jadowniki Hermes Radłowo 17:00
21  LZS Grochowiska GLZS Olimpia Dąbrowa 17:00
21  Promień Szczepanowo Orion Dziewierzewo 17:00
21  KP Brzyskorzystewko LZS Wielowieś 17:00
21  Pogoń II Mogilno Orzeł Kcynia 14:00
22  LZS Kościelec Kujawski Pogoń II Mogilno 17:00
22  Orzeł Kcynia KP Brzyskorzystewko 13:00
22  LZS Wielowieś Promień Szczepanowo 17:00
22  Orion Dziewierzewo LZS Grochowiska 17:00
22  GLZS Olimpia Dąbrowa LZS Jadowniki 17:00
22  Hermes Radłowo Pałuczanka Żnin 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Losowa galeria

Orzeł - Piast 3:3 12.10.2013
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

KP  BrzyskorzystewkoOrzeł Kcynia
KP Brzyskorzystewko 0:3 Orzeł Kcynia
2016-11-06, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
LZS Kościelec Kujawski - Hermes Radłowo
Pałuczanka Żnin - GLZS Olimpia Dąbrowa
LZS Jadowniki - Orion Dziewierzewo
LZS Grochowiska - LZS Wielowieś
Promień Szczepanowo - Orzeł Kcynia
KP Brzyskorzystewko - Pogoń II Mogilno

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Pogoń II Mogilno 1:3 LZS Kościelec Kujawski
Promień Szczepanowo 2:5 LZS Wielowieś
LZS Grochowiska 1:5 Orion Dziewierzewo
LZS Jadowniki 6:3 GLZS Olimpia Dąbrowa
Pałuczanka Żnin 1:1 Hermes Radłowo
KP Brzyskorzystewko 0:3 Orzeł Kcynia

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Reklama

 

 



 

 

Prawa autorskie

  Page copy protected against web site content infringement by Copyscape

Zczuba.tv